Kampaņa #GenerationEucerin ir veltījums enerģiskām un atbalstošām attiecībām, kas pastāv starp cilvēkiem mūža garumā neatkarīgi no vecuma. Tā ir patiesas un mīļas attiecības, kas sniedz mums prieku un drošību, ka esam viens otram, atbalstām viens otru dažādos dzīves posmos. Attēlos un stāstos #GenerationEucerin parāda autentiskas stipras, mīlošas un skaistas sievietes, kuras atrodas dažādos dzīvesposmos un, kuras mācās viena no otras, bez vecuma ierobežojuma. Stāsta par savām attiecībām, dalās savās atmiņās un pieredzē.

#GenerationEucerin
Trīs brīnišķīgi mammu un meitu pāri. Trīs iedvesmojoši stāsti par mammas lomu dzīvē, sasniegumos un skaistumkopšanā.

Mammas - psiholoģe, personīgās attīstības trenere Vineta Ikauniece-Ozoliņa, grima māksliniece Elita Lietaviete un modes zīmola „Nolo” dizainere Viktorija Joniene.
Meitas - vieglatlēte Laura Ikauniece, TV raidījumu vadītāja Lelde Ceriņa un politiķe Beata Jonite.

#GenerationEucerin trīs meitu un mammu pāri bildēs

Leldes un Elitas stāsts

„Savu mammu vēl vairāk sāku novērtēt brīdī, kad pati kļuvu par mammu!” – stāsta Lelde Ceriņa, kura ir noskaņota saviem bērniem dot tikpat daudz mīlestības, cik saņēmusi no mammas. Lelde atzīst, ka ļoti augstu vērtē mammas spēju atklāti izrādīt arī trauslumu un jutīgumu, bet pēc tam celties kājās un atklāt savu īsto spēku. Leldei ir ārkārtīgi liels prieks, ka izdevies mammai sagādāt brīnišķīgu pārsteigumu un piepildīt vienu no viņas sapņiem, proti, aizvest ceļojumā uz Parīzi ļoti īpašā, skaistā nedēļas nogalē. „Bērnam ļoti daudz dod arī sajūta un apziņa, ka tu spēj piepildīt kādu mammai tik svarīgu vēlmi,” uzsver Lelde

 

Lelde īpaši apbrīno mammas dzirkstošo un silto enerģiju, kā arī vēlētos iemācīties viņas patieso spēju priecāties par dzīvi ik mirkli. Leldes mamma Elita ir grima māksliniece, tāpēc abām bieži ir kopīgi skaistuma rituāli un mīļa enerģijas apmaiņa. Mamma vienmēr ir atbalstījusi visas Leldes radošās izpausmes, jau sākot no pirmajiem priekšnesumiem bērnudārzā. „Šī klātbūtnes, aizmugures, drošā balsta sajūta, ko man sniedz mamma, ir neatsverama”, saka Lelde. Un vēl izceļ mammas īpašo spēju – īstajā brīdī pateikt īstos spēcinošos vārdus.

 

Atziņa | Lelde Ceriņa: „Man vienmēr ir sajūta - mamma ir mana aizmugure, mans drošais balsts.”

Atziņa | Elita Lietaviete: „Jau no paša sākuma izbaudīju visu šo procesu – būt mammai. Man patika sajūtas, atbildība. Bērnudārza laiks, priekšnesumi, gatavošanās.”

Lelde par Hyaluron-Filler produktiem: ”Eucerin Hyaluron-Filler jaunā formula pārliecinoši rūpējas par sejas ādas labsajūtu, saglabājot to elastīgu un dziļi mitrinātu. Pēc nakts krēma lietošanas āda ir ļoti maiga un piepildīta. Normalizējusies sejas krāsa un tekstūra, tāpēc koptēls ir veselīgāks un starojošāks!”

 

Lauras un Vinetas stāsts

Sporta pasaule bieži vien ir stingri reglamentēta, to raksturo pašdisciplīna, spēja sasniegt mērķus un pārvarēt grūtības. Orientēties un nepazaudēt virzienu tajā vieglatlētei Laurai Ikauniecei bieži palīdz tieši mamma, kura pati ir saistīta ar sporta pasauli, tāpēc spēj sniegt neatsveramus padomus, kuri vienmēr izrādās pareizi. Vienlaikus Lauras mamma Vineta atvēl viņai pietiekami daudz brīvības un ļauj arī savu reizi kļūdīties, uzsverot, ka meita pati veido savu pieredzi un īpaši priecājoties par meitas patstāvību.

 

Laura īpaši apbrīno mammas neizsīkstošo enerģiju, vērtīgos padomus un vēlmi palīdzēt citiem. Mamma Laurai arī daudz iemācījusi par skaistumkopšanu, sākot no tā, ka vakarā vienmēr jānotīra kosmētika, līdz pat sāls vannām, uzacu korekcijai un dūņu maskām.

 

Atziņa | Vineta Ikauniece-Ozoliņa: Ļauju kļūdīties, dari, kā tu gribi, tā ir tava pieredze, tava dzīve. „Nepaņēmi šallīti, saaukstējies, saskaries ar sekām.”

 

Atziņa | Laura Ikauniece: „Man mamma visu laiku dod padomus, un viņai vienmēr ir taisnība.  Lai gan sākumā liekas, ka nav, beigās izrādās, ka tomēr ir.”

 

Laura par Hyaluron–Filler produktiem: ” Lietojot Eucerin Hyaluron-Filler uzlabotās formulas produktus, mana sejas āda vairs nav tik sausa, tā ir mitrināta un starojoša! Pamostoties no rīta, pēc nakts krēma lietošanas sejas āda nav taukaina, kā tas mēdz būt no citiem nakts krēmiem, krēms pa nakti ir pilnībā iesūcies, un āda ir atjaunojusies un piepildīta. Esmu ļoti apmierināta ar šiem produktiem.’’

 

Beatas un Viktorijas stāsts

Bērnībā mamma ir meitenītes pasaules centrs. To atzīst arī Beata Jonite, kura uzsver, ka bērnībā viņai mamma bija pats svarīgākais cilvēks, un vēl joprojām mamma ir viņas lielākais elks. Beatai mamma asociējas ar drosmi, sākot no bezbailīgas dalības ekstremālos sporta veidos, līdz spējai pieņemt drosmīgus lēmumus, apņēmīgi iet savu ceļu un... uzburt kino cienīgas ainiņas, jo Beatai vēl tagad atmiņā palicis skaistais pārsteigums, ko mamma sagādāja, neplānoti ierodoties uz meitas izlaidumu Lielbritānijā, un sagaidot viņu, sēžot uz mājas kāpnēm, ar satriecošu kleitu rokās.

 

Savukārt Viktorija augstu novērtē meitas patstāvību, gan iegūstot izglītību ārzemēs, gan vienai apceļojot dažādas pasaules valstis, lai pēc kāda laika abas atkal varētu satikties un ceļot kopā. Divatā pabūts pat tālajā Singapūrā, bet nesen abas guvušas prieku un atelpu no darbiem un ikdienas kopīgā mammas-meitas ceļojumā uz Oslo. Prieku abām sagādā arī brīži, kad, piemēram, kafejnīcā viņas tiek nodēvētas par māsām, tad Beata ir lepna un nodomā: „Jā, tā ir mana mamma. Viņa vienmēr izskatās brīnišķīgi!
;

 

Atziņa | Beata Jonite: ,,Bērnībā mamma ir visa pasaule. Joprojām mamma ir mans lielākais elks. Viņa man ir devusi ļoti daudz brīvības darīt, ko gribu, tas ir lieliski un ļoti drosmīgi – ļaut manai brīvībai izpausties!”

 

Atziņa | Viktorija Joniene: „Bērns ir milzīga atbildība, vienmēr centos ieguldīt viņā visu labāko!”

 

Beata par Hyaluron-Filler produktiem: “Eucerin Hyaluron-Filler sērijas produktus lietoju jau mēnesi. Mana āda ir pateicīga par rūpēm aukstās ziemas laikā! Krēmi ir piesātināti, biezi, patīkami smaržo, sausas ādas sajūta ir pilnībā izzudusi. Āda ir mīksta, un nedaudzās mīmikas līnijas, ko biju sākusi pamanīt 26 gadu vecumā, teju pilnībā izzudušas. Šo Eucerin sēriju noteikti iekļaušu savā ādas kopšanas rituālā arī turpmāk!”

 

Eucerin – rūpēs par mammām un meitām jau daudzus gadus

 

#GenerationEucerin

Dažādas paaudzes nozīmē arī noteiktu laika ritējumu, kurš atstāj pēdas arī uz mūsu ādas. Dermokosmētikas zīmols Eucerin rūpējas par mammu un meitu ādas veselību, skaistumu un labsajūtu jau daudzus gadus, sniedzot pielāgotu ādas kopšanu jebkurā vecumā.

#GenerationEucerin jaunākajām varonēm īpaši piemērota ir Eucerin Hyaluron-Filler produktu sērija ar hialuronskābi. Tagad šī sērija ieguvusi jaunu un progresīvu formulu pret ādas novecošanos, kas aizpilda, stimulē un aizsargā hialuronskābes daudzumu ādā. Eucerin Hyaluron-Filler ne tikai samazina pirmās redzamās novecošanās pazīmes, piemēram, mitruma zudumu, mīmikas līnijas un grumbiņas, bet arī regulāri lietojot – izlīdzina pat visdziļākās grumbas, piešķir ādai redzami jaunāku izskatu, padara to gludāku un starojošāku. Turklāt produkti ir ļoti labi saderīgi pat ar jutīgu ādu, nenosprosto poras un neizraisa pūtītes.


Eucerin Hyaluron-Filler ar jauno formulu ir efektīvāks nekā jebkad agrāk: pievienojot aktīvo vielu enoksolonu (iegūts no Ķīnas lakricas saknes), produktiem tagad ir arī aizsargājošas īpašības, kas kavē hialuronskābes samazināšanos ādā par 50%. Eucerin Hyaluron-Filler ne tikai nodrošina hialuronskābi ādā, bet arī stimulē tās ražošanu – par 200% vairāk hialuronskābes! Hyaluron-Filler sērijā ietilpst dienas krēmi, nakts krēms, acu krēms un serumi, kas palīdz aizkavēt un samazināt pirmās redzamās novecošanās pazīmes.

 

Papildus produkti