Apskati loterijas rezultātus!

Zinātnes aizkulisēs Eucerin Anti-Pigment

3 min lasīšanas laiks
Parādīt vairāk

Hiperpigmentācija ir izplatīta ādas problēma, un, ja tā ir ļoti pamanāma, var radīt raizes. Klīniski ir pierādīts, ka Eucerin Anti-Pigment produktu klāsts samazina vecuma plankumu (sauktus arī par saules plankumiem) izskatu, veidojot vienmērīgu un starojošu ādu. Šajā rakstā Eucerin medicīniskās ādas kopšanas, izpētes un attīstības eksperts Dr. Ludger Kolbe iepazīstina ar galveno aktīvo formulas sastāvdaļu tiamidolu un izskaidro zinātniskās atziņas, kas ir novatoriskā un efektīvā Anti-Pigment klāsta pamatā.

Melazma nekādi nekaitē, bet, ja ir ļoti pamanāma, var radīt raizes.

Kas izraisa nevienmērīgu ādas toni?

Nevienmērīgs ādas tonis bieži ir tādu pigmentācijas problēmu kā hiperpigmentācijas rezultāts.
“Hiperpigmentāciju izraisa palielināta melanīna veidošanās,” stāsta Dr. Ludge Kolbe. “Mūsu ādai ir speciālas šūnas, ko sauc par melanocītiem un kas ražo tumšo pigmentu melanīnu,” viņš skaidro. “Tas piešķir ādai krāsu un dabisku aizsardzību pret saules gaismu, bet pārmērīga saules gaismas ietekme, hormonāla iedarbība, novecošana un ādas ievainojumi vai iekaisumi var izraisīt melanīna palielināšanos un veicināt hiperpigmentāciju.”

Hiperpigmentācija parādās kā tumši laukumi un vecuma plankumi (zināmi arī kā saules plankumi), kas ādai liek izskatīties nelīdzenai. Palielināta melanīna veidošanās ir arī tādu stāvokļu kā melazmas un pēciekaisuma hiperpigmentācijas pamatcēloņi. Dr. Kolbe izskaidro, ka, “lai arī hiperpigmentēta āda parasti ir nekaitīga, tā var radīt raizes un ietekmēt dzīves kvalitāti cilvēkiem, kuri to piedzīvo.”

Nevienmērīgs sejas un roku ādas tonis
Hiperpigmentācija ir izplatīta zonās, kas tiek regulāri pakļautas saules gaismas ietekmei, piemēram, uz sejas un rokām

Satriecošs Eucerin zinātnieku atklājums

Dr. Kolbe un viņa darba grupa, kas mantojusi Eucerin 100 gadu ilgo pieredzi medicīniskajā ādas kopšanā, izlēma izveidot formulu, kas nodrošinātu rezultātus cilvēkiem ar nevienmērīgu ādas toni un pigmentācijas problēmām.

“Mēs īstenojām milzīgu pārbaudes programmu,” skaidro Dr. Kolbe. “Meklējumos testējām vairāk nekā 50 000 potenciālo sastāvdaļu, lai atrastu aktīvu vielu, kas mazinātu hiperpigmentāciju un vienlaikus nekaitētu ādai.” Eucerin pētījumu pieejas atslēga bija kandidātsastāvdaļu testēšanai izmantotā metodika. Agrāk formulas tika testētas uz sēņu enzīmiem, bet Dr. Kolbe un viņa darba grupa uzstāja, ka aktīvās vielas ir jātestē uz cilvēku enzīmiem, lai precīzāk noteiktu to potenciālo efektivitāti.

Eucerin hiperpigmentācijas zinātnieki atklāj tiamidolu
Eucerin patentētais tiamidols ir galvenā aktīvā viela Anti-Pigment klāstā

Izrāviens notika, kad darba grupa atklāja tiamidolu, kas klīniskajos un dermatoloģiskajos testos uzrādīja nozīmīgus un iespaidīgus rezultātus.  “Tiamidols iedarbojas uz hiperpigmentācijas pamatcēloni, samazinot melanīna ražošanu,” skaidro Dr. Kolbe, “un tas ir efektīvs visiem ādas tipiem un toņiem.”

Iespaidīgi rezultāti ar Eucerin Anti-Pigment klāstu

Novatoriskais un efektīvais tiamidols ir galvenā aktīvā viela Eucerin Anti-Pigment klāstā, un ir klīniski un dermatoloģiski pierādīts, ka tas samazina tumšos plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos.

“Pirmie rezultāti ir redzami pēc divām nedēļām, un, regulāri lietojot, stāvoklis pastāvīgi uzlabojas,” stāsta Kolbe.  Viņš piebilst, ka “no testos iesaistītajiem cilvēkiem mēs saņēmām ļoti pozitīvas atsauksmes par formulu”.

Redzams hiperpigmentācijas samazinājums, kas parādīts klīniskajos pētījumos

Eucerin Anti-Pigment: klīniski pierādīta hiperpigmentācijas samazināšana

Eucerin Anti-Pigment samazina hiperpigmentāciju
1-Eucerin Anti Pigment divkāršas iedarbības seruma un Day Care SPF30 dienas krēma uzklāšana divreiz dienā 8 nedēļas. Parādīts piemērs, individuālie rezultāti var atšķirties. BDF dati failā
Eucerin Anti-Pigment
Eucerin Anti-Pigment samazina tumšos plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos

Klāstā iekļauts dienas krēms, nakts krēms, divkāršas iedarbības serums un lokāls plankumu korektors. Dienas krēms satur SPF 30 un UVA filtru. Saule ir lielākais hiperpigmentācijas cēlonis, jo pirmām kārtām saules gaisma izraisa melanīna veidošanos, tāpēc atbilstošu saules aizsarglīdzekļu lietošana ikdienā ir galvenais paņēmiens, lai novērstu jaunu vecuma plankumu veidošanos.

Unikālajā Eucerin Anti-Pigment divkāršas iedarbības līdzeklī ir apvienoti divi serumi ar atšķirīgu iedarbību

  • Ttiamidols: efektīva un patentēta sastāvdaļa, kas iedarbojas uz hiperpigmentācijas galveno cēloni; klīniski pierādīts, ka, lietojot regulāri, samazina hiperpigmentāciju, novēršot tās atkārtotu parādīšanos;
  • Koncentrēta hialuronskābe: viena no visefektīvākajām mitrinošajām vielām, kas palīdz ādai piesaistīt un noturēt mitrumu

Produkta lietošanas (PIU) pētījums2 parādīja ļoti pozitīvus rezultātus. 120 sievietes 25–55 gadu vecumā pēc pirmajām divām un pēc tam četrām regulāras lietošanas nedēļām ziņoja par turpmāk minēto.


Pēc 2 nedēļām

pēc 4 nedēļām

 

 

 

Pateicoties produktam, āda kļūst vienmērīgāka

97%

97%

Produkts padara ādu starojošu

94%

97%

Produkts efektīvi apkaro tumšos plankumus

82%

98%

Produkts novērš tumšu plankumu parādīšanos

84%

97%

2. Beiersdorf AG, PiU, 2017. gada novembris

“Eucerin Anti-Pigment tika veidots desmit gadus, un mēs ārkārtīgi lepojamies ar sasniegto,” stāsta Dr Kolbe. Pirmie rezultāti ir redzami pēc divām nedēļām, un, regulāri lietojot, var nodrošināt pastāvīgus uzlabojumus, padarot produktu klāstu par efektīvu dermokosmētisko pieeju daudzu veidu hiperpigmentācijai. “Turklāt,” secina Kolbe, “Eucerin Anti-Pigment var izmantot līdztekus dermatoloģiskām procedūrām, piemēram, ķīmiskajiem pīlingiem un lāzerterapijai, lai uzlabotu un pagarinātu rezultātus.”