Kā tikt galā ar ''maskni'' – Kas to izraisa, un kā es varu mazināt ādas nepilnības?

2 min lasīšanas laiks
Parādīt vairāk

Kas ir ''maskne''?

Novērsiet ādas nepilnības mājas apstākļos, izmantojot pareizos ādas kopšanas līdzekļus

Nav šaubu par maskas nēsāšanas nozīmi COVID-19 pandēmijas laikā. Tajā pašā laikā, nēsājot maskas, daudziem no mums visā pasaulē rodas bažas par to, ko tas nodara ādai. Tas ir saistīts ar pieaugošo ''masknes'' – maskas izraisītu – pūtīšu izplatību. ''Maskni'' izraisa pārmērīgs karstums, berze un/vai spiediens uz noteiktiem sejas apvidiem, kas nonāk saskarē ar masku, kā rezultātā rodas izsitumi.

Ir pierādīts, ka Eucerin DERMOPURE produktu klāsts samazina ādas nepilnības par 64 %*, izmantojot ādas kopšanas komplektu, kurā ietilpst Eucerin DERMOPURE attīrošā želeja, DERMOPURE matējošais fluīds un DERMOPURE ādu atjaunojošs līdzeklis.

*Klīnisko pētījumu rezultāti pēc 8 nedēļu ilgas kombinētas lietošanas; pētījumā bija iesaistīti 90 brīvprātīgie


Ko es varu darīt, lai tiktu galā ar ''maskni''?

Kamēr maskas nēsāšana ir ikdienas sastāvdaļa, saglabājas iespēja, ka radīsies ''maskne''. Bet joprojām ir iespējams kontrolēt ādas kopšanas režīmu un saglabāt ādu tīru, izmantojot Eucerin DermoPure sēriju. Šī sērija maigi, bet efektīvi cīnās ar aknes tipa pūtītēm, samazinot ādas nepilnības par 64 %; rezultāti ir redzami jau pirmo septiņu dienu laikā*.

Eucerin DERMOPURE attīrošā želeja
Eucerin DERMOPURE attīrošā želeja maigi attīra ādu un efektīvi notīra netīrumus, dekoratīvo kosmētiku un lieko sebumu. Tā atstāj ādu tīru, svaigu un elastīgu; nesatur ziepes un smaržvielas. Lietot divas reizes dienā, no rīta un vakarā, pirms tālākas sejas kopšanas.

Eucerin DERMOPURE matējošais fluīds
Izgatavots, lai neitralizētu pūtītes un pinnes, novatoriskais Eucerin DERMOPURE matējošais fluīds palīdz ilgtermiņā kontrolēt sarežģītus izsitumus un uzlabot ādu ar noslieci uz akni. Tas mazina ādas nepilnības, uzlabo ādu un novērš pārmērīgu sebuma veidošanos, radot 8 stundu pretspīduma efektu. Uzklāt no rīta uz rūpīgi attīrītas sejas.

Eucerin DERMOPURE ādu atjaunojošs līdzeklis
Īpaši izstrādāts, lai mazinātu pūtīšu, papulu un pustulu veidošanos, Eucerin DERMOPURE ādu atjaunojošs līdzeklis darbojas pret C tipa akni un jau pēc nedēļas sāk acīmredzami uzlabot ādu, laika gaitā padarot ādu tīrāku un gludāku. Redzami mazina izsitumus un novērš to atkārtotu parādīšanos. Uzklāt vakarā uz rūpīgi attīrītas sejas.

*Klīnisko pētījumu rezultāti pēc 8 nedēļu ilgas kombinētas lietošanas; pētījumā bija iesaistīti 90 brīvprātīgie