Mazāk kasīšanās, vairāk smaidu

Ekzēma nav patīkama, bet ar Antonu ir jautri

Jautras un izglītojošas filmas bērniem sagādā izklaidi un patīkamu atslēgšanos no sausās, niezošās ādas sajūtām

Apsēdieties, lai noskatītos mūsu ņiprā pērtiķēna leļļu šovu

Zeķu lelles ir lielisks veids, kā domas un pirkstus atturēt no kasīšanās. Uzziniet, kā to izdarīt, kad Antons jūs iepazīstinās ar princesi Gorgonzolu un princi Mocarelli

Labākie Antona ieteikumi

Mūsu pērtiķēns šo to zina par niezošas, atopiskas ādas pastāvīgu kontrolēšanu
Ekzēmas atvieglošana ar Antonu

Vannošanās laiks

“Pērtiķiem patīk šļakstīties vannā vai dušā. Tomēr nepalieciet tur pārāk ilgi un, lai āda justos patīkami, mazgājieties siltā, bet ne karstā ūdenī.”
Ādas kopšana ekzēmas gadījumos ar Antonu

Vēsuma komforts

“V-v-v-vēsi krēmi – tik patīkama sajūta ādai. Gādājiet par dzesēšanu, glabājot ledusskapī savu iecienīto mitrinātāju (tikai neēdiet to!). Turklāt, ja vēlaties tikpat zīdainu ādu kā manējā, neaizmirstiet uzklāt krēmu vairākas reizes dienā.”
Ekzēmas nieze ar Antonu

Nekasiet

“Lūdzu, vairāk glāstu un mazāk kasīšanas. Zinu, ka tas ir grūti, bet kasīšana tikai pasliktina situāciju. Labāk uzvelciet rokās zeķes un spēlēsimies ar zeķu lellēm.”

Iekrāsojiet mani

Novirzīšana no ekzēmas izraisītās niezes: krāsošana
“Pērtiķiem patīk krāsaina dzīve. Turklāt krāsošana pārtrauc kasīšanos. Varat tūlīt lejupielādēt manu iecienīto attēlu un ķerties pie darba.”
Lejupielādēt

Kā nomierināt un aprūpēt bērna atopisko ādu?

Efektīva ādas kopšana ievērojami remdē diskomfortu uzliesmojuma laikā un nodrošina atopiskai ādai nepieciešamo ikdienas aprūpi.
AtopiControl no Eucerin
Atopiskajam dermatītam ir divas fāzes – akūtā uzliesmojuma fāze un mierīgāki periodi starp tām. Izvēlieties speciāli formulētus ādas kopšanas produktus, lai nodrošinātu specifisko aprūpi fāzes laikā.
Ekzēmas skartas ādas tīrīšana
Izvēlieties tīrīšanas līdzekļus, kas vairāk atbalsta, nevis atbrīvo ādu no dabiskajiem lipīdiem. Izmantojiet nevis karstu, bet siltu ūdeni, neuzturieties vannā vai dušā pārāk ilgi un, saudzīgi pliķējot, nosusiniet atopisko ādu.
Kopšanas produkti ekzēmas gadījumos
Nodrošiniet atopiskai ādai nepieciešamo ikdienas kopšanu ar produktiem, kas, kā pierādīts, nostiprina ādas barjeru un kopj ādu. Meklējiet tādas sastāvdaļas kā likohalkonu A un keramīdus.
Atvieglojums niezošai ādai
Niezošas ādas gadījumā rīkojieties ātri, jo kasīšana tikai pasliktina situāciju. Eucerin AtopiControl Acute Care krēms satur unikālu un aktīvu sastāvdaļu kompleksu, kas ātri nomierina un mīkstina ādu uzliesmojumu laikā. Piemērots bērniem no trīs mēnešu vecuma.
Zāles atopiskai ādai
Ārsts ieteiks vislabākās zāles jūsu bērnam. Atopiskā dermatīta simptomus var palīdzēt novērst perorāli un lokāli kortikosteroīdi, piemēram, 1 % hidrokortizona krēms.

Ko vēl var darīt, lai novērstu uzliesmojumus?

Ir grūti noskatīties, kā atopiska āda sagādā ciešanas bērnam. Nav zināms atopiskā dermatīta dziedināšanas līdzeklis, tomēr kopā ar efektīvām zālēm un ādas kopšanas līdzekļiem dažkārt var palīdzēt turpmāk norādītais.
Niezoša āda un alergēni
Alergēni (piemēram, ziedputekšņi un dzīvnieku spalvas) var izraisīt reakciju. Pārtikas alerģiju loma ir neskaidrāka, bet daži vecāki bērnu uzliesmojumu periodus saista ar noteiktu pārtiku. Mēģiniet reģistrēt visu, kas, iespējams, saasina bērna simptomus. Visus modeļus pārrunājiet ar bērna ārstu.
Atopiskais dermatīts un smēķēšana
Jūs zināt, ka tas nav labi jums, bet vai zinājāt, ka pasīvā smēķēšana var saasināt bērna atopiskās ādas stāvokli?
Ādai, kurai ir nosliece uz ekzēmu, izmantojiet maigus audumus
Bērna ādas ietīšanai izmantojiet saudzīgus, dabiskus audumus, piemēram, kokvilnu un linu, un izvairieties no raupjiem materiāliem, piemēram, vilnas. Izmantojiet saudzīgu mazgāšanas līdzekli un izmazgājiet visu jauno apģērbu, lai atbrīvotu to no jebkādām ķīmiskām vielām, kas var būt izmantotas ražošanas procesā.
Zīdaiņu cimdiņi ekzēmas gadījumiem
Izmantojiet zīdaiņu cimdiņus, lai bērna maigo ādu aizsargātu pret pastāvīgu kasīšanu. Turklāt daži vecāki un aprūpētāji ir konstatējuši, ka var palīdzēt kasīšanās lelle (rotaļlieta, ko bērns var kasīt, lai nekasītu sevi).

Kā nomierināt un aprūpēt mazuļa atopisko ādu

Fāzei pielāgoti produkti kopšanai ikdienā un atvieglojums uzliesmojuma laikā
Ādas tīrīšana ar Eucerin AtopiControl

1. solis. Attīrīšana

Notīriet ar Eucerin UltraSENSITIVE tīrīšanas losjonu (sejai) un Eucerin AtopiControl eļļu vannai un dušai (ķermenim). Šos produktus var lietot uzliesmojumu laikā un periodos starp tiem.
Kopšanas produkti ekzēmas gadījumos

2. solis. Kopšana (pamata)

Ikdienas kopšana periodos starp uzliesmojumiem Uzklājiet attiecīgo ikdienas kopšanas produktu. Izvēlieties AtopiControl balzamu (vieglu ķermeņa balzamu), AtopiControl losjonu (bagātīgu ķermeņa losjonu), AtopiControl krēmu (biezu krēmu specifiskām ķermeņa zonām), AtopiControl roku krēmu vai AtopiControl sejas krēmu.
Ekzēmas stāvokļa atvieglojums uzliesmojuma laikā

2. solis. Kopšana (akūta)

Papildu kopšana uzliesmojuma laikā Uzklājiet AtopiControl akūtās kopšanas krēmu attiecīgajās ietekmētajās zonās, lai atvieglotu niezi un uzlabotu ādas stāvokli. Tas ir ideāls palīgs medicīniskai ārstēšanai. Ja izmantojat lokālu medicīnisku produktu, uzklājiet to pirms akūtās kopšanas krēma. Visus mūsu ikdienas kopšanas produktus var lietot uzliesmojuma laikā, un tie ir jālieto pēc zālēm un/vai AtopiControl akūtās kopšanas krēma.
Niezes atvieglošana ekzēmas gadījumos

3. solis. Atvieglošana un aizsardzība (niezes atvieglošana)

Tūlītēja niezes atvieglošana AtopiControl pretniezes aerosols tūlīt dzesē ādu, samazinot niezi 60 sekunžu laikā. Izmantojiet to, lai ikreiz nodrošinātu tūlītēju un ilgstošu atvieglojumu uzliesmojuma laikā vai periodos starp tiem.
Aizsardzība pret sauli ir svarīga ādas kopšanas daļa atopiskā dermatīta gadījumos

3. solis. Atvieglojums un aizsardzība (aizsardzība pret sauli)

Aizsardzība pret sauli Atopiska āda ir īpaši jutīga pret sauli. Uzklājiet aizsarglīdzekli pret sauli pēc kopšanas produkta rītos.

Eucerin jaunumi epastā

Lai saņemtu Eucerin jaunumus savā e-pastā, lūdzu, aizpildiet Eucerin e-pastu abonēšanas formu.

  • Izmēģini mūsu jaunumus
  • Piedalies eksluzīvajās loterijās
  • Saņemiet jaunāko informāciju un padomus