Ocean Formula

Kā mēs izmantojam zinātni un kompetenci, lai nodrošinātu to, ka mūsu saules aizsarglīdzekļi darbojas līdzsvarā ar okeāniem

Okeāni ir vitāli svarīgi visai mūsu planētas dzīvībai. Tā ir bioloģiski daudzveidīga pasaule, pilna dzīvības un kas piesaista cilvēka darbības radīto CO₂. Faktiski tiek lēsts, ka 50 % dzīvinošā skābekļa nāk no okeāniem, jo planktons un okeāna augi absorbē CO₂ un pēc tam izdala atmosfērā O₂ (Cik lielā apjomā okeāni papildina pasaules skābekļa daudzumu? | Zeme | Zemes debesis).

Šī iemesla dēļ, mēs sava darba rezultātā cenšamies panākt, lai visi mūsu Eucerin sauļošanās produkti izrādītu cieņu pret okeānu. Mēs, Eucerin, uzskatām, ka pret okeāniem jāizturas uzmanīgi un ar cieņu. Turklāt mēs zinām, ka šis kopīgais pienākums attiecas uz mums visiem, tāpēc tagad visi mūsu sauļošanās līdzekļi ir draudzīgi okeānam.

Ko mēs saprotam ar frāzi “draudzīgs okeānam”?

Mēs uzskatām, ka mūsu sauļošanās līdzekļi darbojas harmonijā ar okeāniem un dzīvību, ko tie glabā un baro, pieņemot zinātniskus un ilgtspējīgus lēmumus, lai bez kompromisiem nodrošinātu efektīvu un dzīvi mainošu dermatoloģisko ādas kopšanu. Šī pārliecība ir okeāna formulas pamatā.

Rūpēs ne tikai par ādas kopšanu

Jau vairāk kā 100 gadus Eucerin ir veidojis un nodrošinājis dzīvi mainošus dermatoloģiskos ādas kopšanas produktus. Mēs esam palīdzējuši miljoniem cilvēku pārvarēt ādas slimības, veselības problēmas un sociālo stigmatizāciju. Mēs ticam spēkam, kas maina dzīvi uz labāku, un RŪPĒJAMIES ne tikai par ādas kopšanu. Tas nozīmē, ka mēs uzņemamies atbildību par jūsu ādu un planētu, tāpēc esam apņēmušies veikt būtiskus savas uzņēmējdarbības uzlabojumus planētas un visas tās dzīvības labā. Visus mūsu ilgtspējības mērķus varat skatīt šeit. 

Neraugoties uz to, mēs jūtam īpašu atbildību par saviem sauļošanās līdzekļiem, kurus miljoniem cilvēku visā pasaulē lieto pirms saskaršanās ar okeāniem, tāpēc cenšamies nodrošināt vislabākās aizsargājošās īpašības un samazinātu ietekmi uz okeāniem.

Mūsu līdzšinējie sasniegumi

Mūsu misija vienmēr ir bijusi tādu saules aizsarglīdzekļu radīšana, kas ļautu jums un jūsu mīļajiem vienlaicīgi izbaudīt sauli un aizsardzību. Pamatojoties uz jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un mūsu pieredzi, mūsu zinātnieki ir izstrādājuši saules aizsarglīdzekļu formulas ar visaugstākajām aizsardzības īpašībām un samazinātu ietekmi uz okeāniem.

Formulas bez mikroplastmasas

Vēstures gaitā daudzu kosmētikas formulu darbības efektivitātei bija nepieciešama mikroplastmasa. Šī mikroplastmasa ir sīka (mazāka par 5 mm), tā nesadalās un nešķīst ūdenī*. Tādējādi tā var nodarīt dramatisku kaitējumu ekosistēmai.

2013. gadā Eucerin mātesuzņēmums Beiersdorf bija viens no pirmajiem kosmētikas uzņēmumiem, kas izlēma pārtraukt polietilēna pīlinga daļiņu (kas ir plašāk pazīstamas kā “mikropērlītes”) izmantošanu.

2015. gadā Eucerin aizstāja šīs polietilēna daļiņas ar videi draudzīgākām alternatīvām, piemēram, mikrokristāliskās celulozes daļiņām, dioksīda daļiņām vai rīcinvasku. Šīs videi draudzīgās alternatīvas ir tikpat maigas un draudzīgas ādai kā to priekšteces un nodrošina tādu pašu pīlinga efektu.

2020. gadā mēs atteicāmies no neilona, proti, viena veida mikroplastmasas, un pielāgojām atbilstīgās produktu formulas.

Ar lepnumu varam teikt, ka 2022. gada beigās visi mūsu sauļošanās līdzekļi nesatur mikroplastmasu*.

Bioloģiski noārdāmi polimēri

Polimēri ir viena no sastāvdaļām, kas mums ļauj mainīt produktu darbību un sajūtu. Piemēram, viens polimērs palīdz izveidot uz ādas kārtiņu. Citi padara tos noturīgus pret ūdeni vai sviedriem. Acīmredzot, šie elementi ir svarīgi jūsu drošībai.

Šīs īpašības īpaši grūti ir atrast dabiskā veidā, tāpēc vēl nesen mums nācās izmantot bioloģiski nenoārdāmus polimērus. Tomēr mēs esam panākuši lielu progresu un jau palielinājuši bioloģiski noārdāmu alternatīvu izmantošanu. Tas nozīmē, ka mikrobi var tos apēst un tie atgriežas dabīgajā apritē. Mūsu mērķis ir līdz 2025. gadam izmantot tikai bioloģiski noārdāmus polimērus.

UV filtra

UV filtri ir efektīvu saules aizsarglīdzekļu būtiskas sastāvdaļas, taču, pateicoties mūsu pētniecības un attīstības centra zinātniskajiem sasniegumiem, mēs tagad varam kombinēt filtrus tādā veidā, kas ļautu izmantot mazāk filtru un līdz ar to mazāk ietekmēt vidi, vienlaicīgi saglabājot tādu pašu UV aizsardzības līmeni.

Šī uzlabotā UV filtru sistēma nozīmē to, ka mūsu produkti ir optimizēti bioloģiskās noārdīšanās uzlabošanai.

Okeāna formulas nākotne

Tomēr tas vēl nav galapunkts. Mums ir vēl daudz plānu, kā savus saules aizsarglīdzekļus un visus mūsu produktus uzlabot gan jums, gan okeāniem, gan arī visai planētai. Šī pārliecība ir okeāna formulas pamatā.

* Mikroplastmasa saskaņā ar UNEP definīciju. Neietver bezrecepšu produktus ASV.

Aizsargājiet savu ādu