Eucerin produkti un to sastāvdaļas

Eucerin augstas kvalitātes produktu pamatā ir plaša ādas izpēte un aizrautīgs darbs. Protams, Eucerin speciālisti pievērš lielu uzmanību visu produktu sastāvdaļu izvēlei un ierobežo to skaitu. Tomēr nepanesamības vai alerģiju gadījumā var noderēt atsevišķu sastāvdaļu pārbaude mūsu sastāvdaļu datubāzē.

Galvenā sastāvdaļa

Vitamīns C

Labvēlīga iedarbība

C vitamīns (zināms arī kā askorbīnskābe un L-askorbīnskābe, kas ir dažādas vitamīna formas) ir būtiska viela mūsu vispārīgai un ādas veselībai.

C vitamīns ir svarīgs kolagēna sintēzei ādas šūnās. Kolagēns, kā viena no ādas dabīgajām aizpildvielām, sniedz tavai ādai stingru struktūru un pat izskatu, bet tas degradējas laikam ejot. Lielu daļu degradācijas veicina brīvie radikāļi, kuri sagrauj šūnas, kuras ražo kolagēnu. C vitamīns ir arī spēcīgs antioksidants un palīdz aizsargāt ādu no brīvo radikāļu negatīvās ietekmes.

Cilvēka ķermenis pats neražo C vitamīnu un paļaujas uz ārējiem resursiem, visbiežāk tie ir citrusaugļi. C vitamīns ir efektīva ādas aprūpes sastāvdaļa, kas nostiprina un aizsargā epidermu, ļaujot ādai izskatīties mirdzošai un svaigai. Viena no tā formām, L-askorbīnskābe, ir aktīvāk un plašāk pētīta nekā citas, un pierādīta kā ādas aprūpes līdzekļu sastāvdaļa. Eucerin izmanto L-askorbīnskābi Eucerin Hyaluron-Filler C vitamīna serumā.

Izvēlies sastāvdaļu

Eucerin jaunumi epastā

Lai saņemtu Eucerin jaunumus savā e-pastā, lūdzu, aizpildiet Eucerin e-pastu abonēšanas formu.

  • Izmēģini mūsu jaunumus
  • Piedalies eksluzīvajās loterijās
  • Saņemiet jaunāko informāciju un padomus