Sieviete, kura ar elkoni atspiedusies uz ceļa

Mūsu filozofija Ādas kopšana, izmantojot dermokosmētiku

Eucerin ir ādas kopšanas līdzekļu zīmols, ko iesaka dermatologi un kura pamatā ir zinātne par ādu. Eucerin ādas kopšanas līdzekļi palīdz atgūt un saglabāt ādas veselību un sniedz Jums pārliecību par to, ka Jūsu āda ir veselīga un starojoša.

 

Eucerin: 100 gadi, kas veltīti inovatīviem dermatoloģiskiem pētījumiem

Sadarbojoties ar dermatologiem un izmantojot progresīvas tehnoloģijas, Eucerin tiek radīti droši un ārkārtīgi efektīvi inovatīvi produkti, kas atbilst visaugstākajiem dermatoloģijas standartiem.

Rūpīgi izvēloties aktīvās sastāvdaļas un pieprasot klīniskus pierādījumus, esam panākuši to, ka Eucerin ir kļuvis par sinonīmu izcilai produktu kvalitātei, efektivitātei un vienlaikus arī ļoti labai saderībai ar ādu.

Eucerin pamatā ir medicīniskas un dermatoloģiskas zināšanas un aizrautīga interese par kosmētiku, un tas ir vienīgais ādas kopšanas līdzekļu zīmols, kas nodrošina holistisku „dermokosmētisku” pieeju ādas kopšanai.
 
Eucerin produkti, kuru pamatā ir vairāk nekā 100 gadus ilgi Beiersdorf pētījumi, izceļ ārējo skaistumu, vairo pašapziņu un sniedz iekšēju mieru. Eucerin® nodrošina acīmredzami veselīgu un starojošu ādu un ir vienīgais zīmols, kura moto ir „ZINĀTNES ATSPULGS TAVĀ ĀDĀ”.

Uzziniet vairāk par Beiersdorf ilgtspējīgas attīstības stratēģiju.

Beiersdorf pētniecības centrs
Beiersdorf pētniecības centrs Hamburgā (Hamburg), Vācijā.
Karīna Hanniga (Karin Hannig)
Karīna Hanniga (Karin Hannig), vecākā viceprezidente starptautisko farmācijas zīmolu jomā.

Eucerin jaunumi epastā

Lai saņemtu Eucerin jaunumus savā e-pastā, lūdzu, aizpildiet Eucerin e-pastu abonēšanas formu.

  • Izmēģini mūsu jaunumus
  • Piedalies eksluzīvajās loterijās
  • Saņemiet jaunāko informāciju un padomus