PIERĀDĪTA INOVĀCIJA IR

Praksē pierādīta zinātne

Ādas problēmas, piemēram, pūtītes, atopiskais dermatīts vai hiperpigmentācija, skar ne tikai cilvēku ādu. Tās bieži ietekmē arī viņu pārliecību, prāta stāvokli un galu galā dzīves kvalitāti. Izmantojot efektīvus, ļoti saderīgus, klīniski pārbaudītus un inovatīvus Eucerin® ādas kopšanas produktus, cilvēkiem ir iespēja likt ādai justies labāk un atkal izbaudīt dzīvi pilnībā.

EUCERIN ATOPICONTROL

“TAS TIEŠĀM PALĪDZĒJA ĀRKĀRTĪGI SAUSAI, NIEZOŠAI ĀDAI” ANDŽELIKA, 29, DŽONATANS, 11 MĒNEŠI
Uzzināt vairāk

EUCERIN AQUAPHOR

''TAS LIEK MAN JUSTIES DROŠI'' KARINA, 41
Uzzināt vairāk

EUCERIN DERMOPURE

“TAGAD ESMU GATAVS ATKLĀT SAVU SEJU” EUNGYU, 27 GADI
Uzzināt vairāk

EUCERIN HYALURON

“ATKAL INJEKCIJAS? NOTEIKTI NĒ ”SĀRA, 53 GADI
Uzzināt vairāk

EUCERIN AIZSARDZĪBA NO SAULES

“ES JŪTOS PATIESI AIZSARGĀTS” TONIJS, 45 GADI
Uzzināt vairāk

EUCERIN ANTI-PIGMENT

“ES JŪTOS LAIMĪGA” RUTA, 20 GADI
Uzzināt vairāk

PATIESI STĀSTI

Noskaties cilvēku atklāsmes par ādu

Mūsu patiesie stāsti sniedz ieskatu cilvēku dzīvē, par viņu ādas problēmām un par to, kā Eucerin dermokosmētika viņiem ir palīdzējusi.

NO REĀLAS DZĪVES

Patiesi stāsti par īstām ādas problēmām

Mūsu intervijās mēs runājām ar Andželiku, Karinu, Sāru, Toniju, Rutu un Eungyu. Ādas problēmas dažādos veidos ietekmēja viņu dzīvi. Noskaties viņu stāstus un redzēsi Eucerin dermokosmētikas produktu pozitīvo ietekmi uz viņu dzīvi.
Andželika ir mīloša mamma. Bet, kad viņas dēls Džonatans sāka ciest no atopiskā dermatīta un saskrāpēja sevi līdz asinīm, viņa nezināja, kā viņam palīdzēt. Ar Eucerin® AtopiControl viņai izdevās nomierināt sava dēla ādu un mazināt savu satraukumu. Tagad viņa zina, kā ārstēt viņa niezošās zonas, tāpēc viņš var droši spēlēties, un viņa var būt pārliecināta, ka viņa āda ir pasargāta un vesela.
Karina mīl triatlona sacensības. Bet, savās pirmajās sacensībās viņa izjuta lielas sāpes, ko radīja: tulznas un noberzta āda, kas viņas ceļu līdz finišam pārvērta par īstu elli. Ar Eucerin® Aquaphor viņa atrada veidu, kā aizsargāt savu ādu, lai neveidotos tulznas vai brūces. Pareiza ādas kopšanas līdzekļa atrašana deva viņai brīvību un iespēju turpināt savu kaislību. Nekas tagad viņu nevar apturēt!
Ciešot no pūtītēm, Eungyu pusaudža gadi bija smagi. Viņa ģimenes un draugu komentāru dēļ viņš norobežojās no apkārtējiem cilvēkiem. Viņš palika mājās un pārtrauca tikties ar draugiem, lai apkārtējie neredzētu viņa pūtītes un pietūkušo ādu. Tagad viņš zina, kā ārstēt ādas nepilnības un beidzot jūtas komfortabli un pat kļuvis aktīvs.
Ar vecumu, Sāra pamanīja novecošanās pazīmes, viņa vēlējās darīt visu iespējamo, lai apturētu šo procesu. Kādu laiku ārstējot grumbas ar skaistuma injekcijām, viņa vairs neatpazina sevi spogulī. Tagad viņa lieto hialuronskābes serumu un krēmu, un beidzot viņa atkal jūtas komfortabli redzot savu seju.
Kad Tonijam tika diagnosticēta aktīniskā keratoze, viņš uztraucās, kā tas ietekmēs viņa iespēju pavadīt laiku ārā ar savu mazo dēlu. Lai gan viņš zināja, ka viņam ir jādara viss iespējamais, lai pasargātu savu saules bojāto ādu, dzīves pavadīšana telpās, nebija risinājums. Ar Eucerin® Sun Protection, viņš atkal jūtas droši pavadot laiku ar savu dēlu ārā.
Ruta, kas cieš no hiperpigmentācijas, vienmēr jutās, ka apkārtējie, skatoties uz viņu, vispirms pamana nevis viņas skaisto smaidu, bet gan viņas nevienmērīgo ādas toni. Tad viņa atklāja Eucerin® produktus, kas piemēroti viņas ādas stāvoklim. Satiekot cilvēkus, tagad viņa ir pietiekoši pārliecināta un zina, ka uzsmaidot, tie vispirms pamanīs viņas skaisto smaidu.
MEKLĒ MŪS SOCIĀLAJOS MEDIJOS

Kāds ir jūsu stāsts?

Gūsti iedvesmu un padomus par mūsu produktiem un ikdienas ādas kopšanas ieteikumus mūsu sociālajos medijos. Tu vari arī dalīties ar savu stāstu par to, kā Eucerin dermokosmētikas produkti ir mainījuši Tavu dzīvi: rakstot mums vai daloties ar savu stāstu, izmantojot #Patiesie stāsti.

DERMATOLOĢISKA ĀDAS KOPŠANA

Dermokosmētika, kas spēj uzlabot dzīves kvalitāti

Mēs, Eucerin® vairāk nekā 100 gadus esam sevi veltījuši farmaceitiskas pakāpes ādas kopšanas zinātnei. Mēs pastāvīgi tiecamies pēc zinātniskiem atklājumiem un esam apņēmušies izstrādāt efektīvus, ļoti saderīgus un klīniski pārbaudītus risinājumus. Mēs izstrādājam savus produktus, lai uzturētu un uzlabotu jūsu ādas veselību un skaistumu. Jo mēs zinām, ka tikai reāli un pamanāmi rezultāti var atrisināt jūsu ādas problēmas un palīdzēt uzlabot jūsu labsajūtu ikdienā. Mēs zinām, ka mūsu ādas kopšanas risinājumu ietekme neatspoguļojas tikai uz ādu. Ja jūsu āda jūtas labāk, jūs jūtaties labāk. Atklājiet dermatoloģiskās ādas kopšanas spēku, kas spēs izmainīt jūsu dzīvi.

Eucerin jaunumi epastā

Lai saņemtu Eucerin jaunumus savā e-pastā, lūdzu, aizpildiet Eucerin e-pastu abonēšanas formu.

  • Izmēģini mūsu jaunumus
  • Piedalies eksluzīvajās loterijās
  • Saņemiet jaunāko informāciju un padomus